Dnes je 25. května 2024

Napsali nám (o nás) aneb Vaše názory na Naše akce

od: Ivana Gavorczáková

Dobrý den, každý rok prohlížim fota z akce i když se nezůčastňuji, a vždy cítím z fotek skvělou atmosféru a pohodu. Letos prvně na akci vyrazil i můj vnouček, a přestože z toho ještě nemá rozum, moc se jim všem líbilo.  Děkuju Vám všem za to co děláte s takovym nasazením. Přeji Vám hodně dalších úspěšných akcí a spokojených účastníků.

Mějte se hezky
Ivana Gavorczákováod:
 Jaroslav Čejka

Dobrý den,
 
chtěl bych poděkovat všem, kteří zajišťovali krásné odpoledne pro děti. Pro našeho vnoučka to byl úžasný zážitek. Do Všerub se budeme stěhovat až v září a jsme rádi, že jsme se již mohli zúčastnit této akce. Bylo to super.

S pozdravem
Čejkoviod:
 Václav Kabrna

Dobry den,
 
Chtel bych Vam touto cestou velmi podekovat za akci Pohadkovy les. Vse bylo perfektni,pohadkove postavy krasne a ukoly napadite. Dokonce i klaum zajistil nadlidsky ukol, aby neprselo :-). Holkam nejvic povidali o Krakonosovi a o pretahovani se se zapasnikem sumo. Ja jsem mel nejvetsi radost z Rakosnicka. Holky byly spokojene. Kdyz jsem s nima jel domu, tak se ptaly, kdy zase pojedeme do pohadkoveho lesa. 
 
Tak jeste jednou vsem organizatorum vrele diky za vynalozeny cas a namahu s tim spojenou. Vsem preji plno sil a elanu do dalsich akci.
 
PS: do pristiho roku musim holkam poustet vic pohadky, aby poznali vice postav.
 
Václav Kabrna
www.kabrna.euod:
 Michal Vaněk

Jsem moc rád, že takové akce probíhají. Byl jsem o víkendu sekat trávu na chalupě a tak mi to uteklo. Podle fotek vidím veliké nasazení všech a moc práce s přípravou. Předej všem poděkování jménem městského úřadu i jménem starosty.

Děkuji moc, dobrá práce.

Michal Vaněk
 


o nás:
 
Plzeňský deník 31. 07. 2014

Celý článek z plzeňského deníku ZDE.
od:
 
Lucie Kristlová
Dobrý den,
vaše akce si vždycky s dětičkama parádně užijeme, vytknout se nedá nic. Opravdu to máte vždy super připravené a zorganizované. Fotečky z akcí jsou taky vždy vydařené a je fajn, že máte své stránky, kde je všechno důležité na jednom místě. Jen tak dál :-)

Děkuju za nás všechny z Radimovic :-)
PS. Kdyby bylo třeba někdy s něčím pomoc, stačí říct, ráda pomůžu.
 
Pěkný den
Lucie Kristlová