Dnes je 18. července 2024

Lampionový průvod a stezka odvahy roku 2014

Neuvěřitelných 110 dětí na stezce odvahy

Dne 8. 11. 2014 jsme v rámci Svatomartinských slavností uspořádali lampionový průvod. Poté, co bylo po trase průvodu vypnuto veřejné osvětlení, se průvod za doprovodu blikajících vozidel vydal na cestu k fotbalovému hřišti, kde pro účastníky byla připravená pětisetmetrová stezka odvahy. Po skončení průvodu jsme vyhodnotili prezenční listiny a spočítali jsme, že se stezky odvahy zúčastnilo 110 dětí. Když zprůměrujeme účast ke každému dítěti jednoho a půl rodiče, tak vyjde, že na hřiště dorazilo cca 300 účastníků průvodu, což nás hrozně moc těší a jsme rádi, že se Vám naše akce líbí a že na ně v takovém počtu chodíte.

Omluva za nedostatek lampionů

Po absolvování stezky odvahy dostal každý malý účastník buřta a lampion štěstí. Lampiony ale na všechny nevyzbyly, tímto se omlouváme těm několika málo účastníkům, na které již lampiony nezbyly, příští rok jich objednáme zase o několik desítek více.

Poděkování všem pomocným rukám

Závěrem bych chtěl jménem „sdružení akčních občanů města Všeruby“ poděkovat Kátě a Kátě za pomoc s prezencí, Míše za startování účastníků na stezku odvahy, Vlastě za pomoc s vydáváním buřtů, Zdeňkovi a Petrovi za pomoc s přípravou a úklidem, neznámým strašidlům za strašení, našim hasičům za součinnost a Lubošovi za doprovod průvodu autem.
 
Za občanské sdružení ProVšeruby
Václav Červenka