Dnes je 18. července 2024

DOBRÝ ANDĚL - udělejme z Dobrého spolku Andělský

Vážení kamarádi,
rádi bychom se s Vámi podělili o radost, kterou mám dává nadační fond DOBRÝ ANDĚL. Rozhodli jsme se pomáhat a víme, že to má smysl.

Vznik DOBRÉHO ANDĚLA je zajímavý. Petr Sýkora se svým kamarádem Honzou Černým založil po revoluci společnost Papirius, kterou později prodali společnosti OFFICE DEPOT. Před několika lety se rozhodli získané peníze investovat do založení DOBRÉHO ANDĚLA v České republice. Pomáhat rodinám s dětmi, které postihla rakovina nebo jiné vážné onemocnění.

Pomáhat má smysl

Zaslané příspěvky odevzdávají rodinám do posledního haléře. Co se každý měsíc vybere, to se také rozdělí. Provoz hradí oba dva zakladatelé ze soukromých peněz. Při registraci jsem získal Andělský účet, kde vidím každý měsíc, jaké rodině můj příspěvek pomohl i s jejich příběhem.

Dobrým andělem se může stát kdokoliv, máte-li zájem se dozvědět více anebo se rovnou registrovat, stačí jít na web
www.dobryandel.cz.

Nedávno DOBRÝ ANDĚL rozjel projekt „Zde pracují Dobří andělé.“ Firmy, kde pracuje více dárců, získají logo s označením „Zde pracují Dobří andělé“. Více informací viz informační leták.

Příklady táhnou, buďme vzorem pro další Anděly

Pojďme společně udělat dobrou věc! Pokud jste již Dobrými anděly nebo se jimi chcete stát, dejte mám vědět a my nás do projektu přihlásíme.

Děkujeme Vám, mějte se krásně!

Vašek a Katka Červenkovi

Pro zobrazení informačního letáku klikněte ZDE.

Po navštívení stránek Dobrého Anděla ZDE.